Listopad 2012

Bangabasava

19. listopadu 2012 v 20:16 Pražský Výběr
Kdyby vám nevyhovovaly obrázky, stačí napsat a pošlu soubor v txt.

Junouma va fa fastar šutry in amerika gringo junoumi, junoumi amafástar šůtr.

Tolik informací najednou né...

14. listopadu 2012 v 21:29
..ve skutečnosti jenom pár a z toho pár zbytečnejch:

Už nějakou dobu jsem se dokopávala k tomu, abych nějaká ta Pavlíčkova (jednodušší) dílka ztabovala, zvlášť po tom, co to po mně chtěl (resp. co jsem to nabídla? nebo jak to bylo) svýmu kamarádovi, a taky po tom, co jsem si přečetla pár žádostí o ztabování v komentářích na youtube... Nicméně až to, že jsem nedavno viděla Pavlíčka na živo z jednoho z nejbližších míst v první řadě, mě k tomu dokoplo úplně. Vy, kteří jste to nezažili, zkuste to, stojí to za tu rýmičku. (Fakt, bomba.)

Dál: nemám ráda taby. (Ani noty mi moc neřikaj.) Moc s tím nepracuju, užívám si svejch uší, dokud fungujou, jak maj... Těmahle nafoukanejma kecama směřuju k tomu, že v těch tabech se sem tam může objevit nějaká zápisová nebo jakákoliv jiná chybička nebo i chyba nebo i chyba jako kráva. V okamžiku jejího objevení si prosím vzpomeňte, že nikdo prej není dokonalý, a opravte si to. A byla bych vám moc vděčná, kdybyste mě na ni upozornili. Dík předem.

A promiňte, že tu jsou zatím šuplíčky jenom na Stromboli a Výběr, tyhle dvě kapely já miluju tak nějak nejvíc... Pokud byste měli nějaký konkrétní přání, pište. Jediný, o čem vim už teď, že stopro nesplnim, je přání typu ,,jdi s tim do prdele", to jaksi neumim...

Jo a - důležité - kdybyste měli tab na něco, co tu není, nebo kdybyste na něco měli lepší tab, než tu mám já, udělali byste mi radost, kdybyste mi to poslali. (Kontakt na požádání, jo?)

Ok, odteď teda už jenom ve vší stručnosti. Slibuju.

B.

P.S.: Ještě bych měla zmínit fakt, že v poslední době nemám zrovna nejvíc času, takže to bude přibejvat dost pomalu, neva?